دکوراسیون بهار سال 1401

بهار
فصل بهار

بهار فصل امید، طراوت، زیبایی و خلاقیت است. فصل بهار هدیه ای است که خداوند هر سال برای ما و طبیعت تجدید می کند. بهار با زیبایی و لطافت خاص خود پیام های بسیاری برای ما دارد. از جمله اینکه سعی کنیم هر سال با فصل بهار نو و تازه شویم، تفکرات جدید و درست را جایگزین افکار گذشته کنیم. در واقع با فصل بهار همه جهان حیات مجدد می یابند، پس چرا ما تغییر نکنیم؟ 

گل های بهاری

شروع سال جدید برای بشریت یک فرصت جدید است. بهار با زیبایی اش شادی و نشاط را در اطراف ما به ارمغان می آورد و سبب میشود ذهن خلاق تری داشته باشیم. انرژی می گیریم و با اعتماد بنفس کار هایمان را انجام می دهیم. 

طبیعت زیبای بهار

بهارِ زندگی

بهارِ زندگی چه زمانی اتفاق می افتد؟ قطعا زمانی رخ می دهد که ما به آرامی قدم های بهار سعی کنیم تغییر کنیم و سعی کنیم هدفمند باشیم. هدفی قابل باور را انتخاب کنیم که بتواند در ما به اندازه کافی انگیزه ایجاد کند. 

change your life

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که با چالش های زندگی امروزی چگونه می توانیم به بهارِ زندگی برسیم؟ در پاسخ باید بگوییم که زندگی بدون چالش هیچ معنایی ندارد! همانطور که اگر تاریکی نباشد درکی از نور نداریم، یا اگر جنگ نباشد آرامش صلح حس نمیشود. در نهایت اگر چالش های زندگی نباشند، شکرگزار داشته هایمان نخواهیم بود. 

Life without challenge has no meaning.

پس برای اینکه زندگی زیباتری داشته باشید کافی است ابتدا روی ذهن و افکارتان کار کنید. لازم به ذکر است که جمله معروف روانشناس و جامعه شناس معاصر، دکتر فرهنگ هلاکویی را نیز از یاد نبرید که میگوید: ” تمام هنر زندگی در این است که در من چه می گذرد، آن زمان که جهان در گذر است” 

Life is beautiful

با بهار نو شویم

حال که به اهمیت ذهن زیبایی که خداوند در وجود تک تک ما قرار داده پی بردیم، می توانیم از خلاقیت خودمان استفاده کنیم و فضای اطرافمان را نیز مانند بهار زیبا سازیم. 

زندگی در حال تغییر

جدیدترین سبک‌های طراحی و دکوراسیون

یادگیری در مورد جدیدترین سبک‌های طراحی و دکوراسیون برای دکور منزل به شما کمک می‌کند. این مسئله آگاهی شما را از آنچه در بیرون وجود دارد گسترش می‌دهد و ذهن شما را به سمت ایده‌ها و امکانات جدید برای خانه‌تان باز می‌کند. فراموش نکنید که ایده های ما تنها برای این است که روزنه ای برای شکوفایی خلاقیت در وجودتان باز شود. پس از ایده های ما الگو بگیرید و با تلفیق زیبایی اندیشه و فضای اطرافتان، منزل تان را دکور کنید. 

دکوراسیون بهاری

اگر از دسته افرادی هستید که میخواهید یک چیدمان جدید و خاص برای سال 1401 داشته باشید، توصیه می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

***************************************

توجه به رنگ ها در دکوراسیون منزل

همانطور که می دانید رنگ ها بخش مهمی از دکوراسیون هستند. اگر کمی راجع به روانشناسی رنگ ها تحقیق کنید، متوجه می شوید که ترکیب رنگ ها چه تاثیری در روحیه انسان و فضای منزل دارد. طیف رنگ ها در چیدمان داخلی منازل علاوه بر زیبایی می توانند نور خانه را نیز تنظیم کنند. روانشناسان می گویند: هر رنگ سطحی از انرژی را در خود دارد. پس با براورد انرژی درونی تان از رنگ هایی که بتواند تعادل را در فضا برایتان ایجاد کند، استفاده کنید. 

تاثییر رنگ در دکوراسیون.

اهمیت رنگ در دکوراسیون قابل انکار نیست. از این جهت هر سال در ابتدای سال میلادی یک رنگ به عنوان رنگ سال توسط شرکت پنتون در نظر گرفته می شود. طیف رنگی امسال نیز شامل رنگ های پاستلی؛ بنفش، یاسی و صورتی پاستلی است.

به عقیده شرکت پنتون، این رنگ (Very Peri)، بر بیماری کوید ۱۹ غلبه خواهد کرد و در نتیجه نگرانی های اجتماعی کم می شود و ناعدالتی ها از بین می رود. این رنگ که از دسته رنگ های شاداب و روشن است میتواند حس آرامش و اعتماد بنفس را در ما به وجود آورد.

استفاده از رنگ سال در دکوراسیون بهار 1401 
رنگ دیوارها:

با توجه به حس آرامش و شادابی که از این رنگ می گیرید، می توانید از این رنگ برای رنگ آمیزی دیوار اتاق نشیمن، اتاق خواب یا اتاق مطالعه استفاده کنید. البته بسته به سلیقه شخصی می توانید متفاوت عمل کنید و تنها یکی از دیوار ها را با این رنگ، رنگ آمیزی کنید. 

رنگ سال در دیوار دکوراسیون

رنگ پرده ها:

پرده ها به لباس خانه معروف هستند. با توجه به این امر، نمیتوانید از تاثیر زیبایی پرده ها در دکوراسیون غافل شوید. پرده هایی به رنگ سال نصب نمایید یا از این رنگ در ترکیب با حریر سفید استفاده کنید. این رنگ آرامش، شادابی و روح را در فضای شما ایجاد می کند. 

رنگ گل پریوش در پرده

فرش هایی به رنگ گل پریوش:

همانطور که اشاره کردیم این رنگ در ترکیب با اکثر رنگ ها به زیبایی می درخشد. اگر کف پوش شما پارکت است می توانید یک فرش به رنگ زیبای سال روی زمین بیاندازید و ظاهر خانه تان را با همین تغییر کوچک، عوض کنید. 

فرش به رنگ گل پریوش_رنگ سال 2022

استفاده از اکسسوری و المان های رنگی:

اگر از دسته افرادی هستید که قصد ندارید که تغییرات چشمگیری ایجاد کنید و نمی خواهید خیلی هزینه کنید، ما برای شما هم ایده هایی هوشمندانه داریم. به لوازم کوچک و جذابی فکر کنید که به رنگ گل پریوش هستند. پوستر، گلدان، ملحفه، شال تخت، رومیزی، روتختی، تابلو، مجسمه و… که خودتان میتوانید به این لیست اضافه کنید. 

لوازم کوچک به رنگ سال 2022

ظروف سرامیکی دست ساز:

امروزه با اشباع شدن بازار تولیدی داخلی در صنف های مختلف، عده زیادی از افراد به کارهای خانگی روی آوردند. از جمله این کار ها می توان به ساختن ظروف سرامیکی و ست لوازم سرویس بهداشتی اشاره کرد. این لوازم در عین سادگی جذابیت زیادی دارند و در عین حال قیمت مناسبی نیز دارند. بعلاوه، بسیار پسندیده است که از این افراد خرید و حمایت کنید. 

ظروف سرامیکی دست ساز به رنگ سال 2022

گل هایی به رنگ گل پریوش:

گل ها واقعی ترین زبان عشق هستند. یک گلدان از گل های زیبای طبیعی به دکورتان اضافه کنید. گل ها فضا و روحیه شما را تحت تاثیر قرار می دهند و حس و حال خوبی به شما منتقل می کنند. 

گل اسطوخودوس

زیبایی گل های طبیعی غیر قابل انکار است و طراوت و حس خوشایندی که به افراد منتقل می کنند بی نظیر است. اما شاید نتوانید گل طبیعی به این رنگ پیدا کنید. پس باید چه کنید؟ اگر از گل های مصنوعی استفاده کنید، این امتیاز را دارید که برای مدتی طولانی از آنها لذت ببرید. بدون اینکه مجبور باشید بارها و بارها آنها را تعویض کنید. 

گل های دست ساز:

لوازم دست ساز همیشه ارزشمند هستند. برای سال نو دست به کار شوید و قاب زیبایی از گل هایی به رنگ های مورد علاقه تان و حتی رنگ سال بسازید. سیم، قیچی، نخ، انواع فوم و نوار برای تزیین گل آرایی لوازمی هستند که نیاز دارید تا با کوچک ترین تغییر دکوراسیون تان را متحول کنید. 

گل آرایی به رنگ سال 2022

حال که باهم دکور سال نو را فرا گرفتیم، در ادامه به ایده های بی نظیر شرکت لوتوس توجه کنیم تا نو شدن را با زبانی متفاوت بشنویم.

نگاه لوتوس به بهار و نو شدن طبیعت: 

شرکت لوتوس همانند طبیعت و فصل بهار همواره در تغییر و تحول و تولدی دوباره است. این برند برتر لوازم دکوراتیو، به پویایی و عدم سکون در  مسیر کار خود توجه ویژه ای دارد. این مجموعه از گذشته تا کنون، مشقت کارآفرینی را پذیرفت و با نیرویی عظیم به مسیر خود ادامه داد. در واقع نه چالش های جامعه امروزی، نه بحران اقتصادی کشور، نه تحریم و نه هیچ چیز دیگری نتوانست مانع پیشرفت لوتوس شود. چه بسا شاهد هستیم که با افزایش چالش و محدودیت ها، لوتوس نیز در کار خود روندی صعودی داشته است. آیا چنین چیزی امکان دارد؟ بله امکان دارد. اگر مانند لوتوس به خلق زیبایی باور داشته باشید. 

گل نرگس

همچنین توجه به نظرات مشتریان خود را در اولویت کار خود قرار می دهد. بر این اساس لوتوس بار دیگر با بکار گیری قوه خلاقیت خود توانست بهترین و با کیفیت ترین محصولات دکوراتیو را برای سال جدید طراحی و تولید نماید.

محصولات ویژه برند مطرح لوتوس برای سال 1401

شاهکار ترین محصولات برند لوتوس در ” نیو کالکشن 2022 ” قرار دارند. جدید ترین محصولات لوتوس را می توانید در دسته بندی ” نیو کالکشن 2022 ” مشاهده نمایید. حال در اینجا تعدادی از محصولات را معرفی می کنیم، اما به این تعداد بسنده نکنید و حتما تنوع محصولات را در سایت ببینید تا بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید. 

ساعت فلزی لوتوس BERLIN

ساعت دیواری فلزی BERLIN رنگ BLACK

لوتوس جدیدترین ساعت فلزی خود را در دو رنگ مشکی و طلایی با بالاترین کیفیت پرداخت فلز و رنگ تولید کرده است.

ساعت دیواری برناردینو

ساعت دیواری فلزی مدل BERNARDINO رنگ ANTIQUE

لوتوس ساعت دیواری BERNARDINO  را در سه رنگ معروف آبکاری سیلور، طلایی و آنتیک به بازار عرضه کرده است.  

ساعت رومیزی فلزی مدل سن گابریل

ساعت رومیزی فلزی مدل SAN GABRIEL رنگ GOLD

این ساعت تمام فلزی می باشد که در رنگ های آبکاری طلایی، نقره ای، آنتیک و رنگ های استاتیک مشکی و سفید تولید می شود. 

مدل سانتا کلارا

 رومیزی فلزی SANTA CLARA رنگ SILVER 

ساعت رومیزی SANTA CLARA جدیدترین کالکشن ساعت فلزی لوتوس است که با خوشرنگ ترین رنگ های آبکاری؛ سیلور، گلد، آنتیک و استاتیک؛ سفید و مشکی ارائه شده است. 

مدل لانگ پورت

ساعت سالنی LONGPORT رنگ BROWN

لوتوس مدل زیبای لانگ پورت را در تنوع ۴ رنگ مشکی، سفید، طوسی و قهوه ای تولید کرده است تا مناسب با دکورتان ست کنید. 

ویترین کتابخانه ای

ویترین و کتابخانه چوبی مدل WOODLYN رنگ GRAY

کتابخانه WOODLYN در رنگ های سفید، طوسی و قهوه ای موجود می باشد. شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون خانه ی خود یکی از انواع ویترین ها را انتخاب نمایید. 

کتابخانه و ویترین چوبی

ویترین و کتابخانه چوبی مدل WOODHILL رنگ WHITE

کتابخانه WOODHILL در رنگ های سفید، طوسی و قهوه ای موجود می باشد. 

مدل FRANKLINE

ساعت دیواری چوبی مدل FRANKLINE

مدل ELWOOD

ساعت دیواری چوبی مدل ELWOOD

تلفن کره چوبی

تلفن کره چوبی رنگ BROWN

آباژور مدل لونالیلی

آباژور رومیزی ماه مدل LUNALILY

سخن اخر 

بهار را با تمام وجود باور داشته باشید و سعی کنید مانند لوتوس باعث زیبایی، شور و اشتیاق خودتان و محیط اطرافتان شوید. انیشتین در مقاله ای با عنوان وجدان کاری می گوید: “هر کسی در وجود خود هدیه ای برای عرضه به دنیا دارد. چیزی که باعث اشتیاق درونی شود و دنیا را نیز به مکان بهتری تبدیل کند. این هدیه همان چیزی است که باید تا آخرین نفس دنبالش باشید. این هدیه میتواند مانند لوتوس کارتان باشد یا حتی می تواند عشقی باشد که به عزیزانتان می دهید” سعی کنید هدیه وجودتان را باز کنید و آن را به دنیا عرضه کنید و سهم تان را از زندگی انجام دهید. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *