“پیگیری سفارشات و نحوه دریافت کد مرسوله”

شرایط ارسال کالا

ارسال محصولات لوتوس در سراسر کشور به صورت رایگان انجام می شود. سفارشات شهرستان از طریق باربری و پست ارسال خواهند شد. سفارشات ثبت شده در تهران در فاصله زمانی یک الی دو روز کاری و در شهرستان با فاصله زمانی سه تا شش روز کاری به دست مشتریان خواهند رسید. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است. کلیه سفارش‏‌ های ثبت شده در سایت لوتوس در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. 

ارسال رایگان محصولات لوتوس به سراسر کشور

چرا پست؟ چرا باربری؟ 

در پست بطور معمول مراحل ارسال سفارشات چند روز طول می کشد و ممکن است کالاهای بزرگ که ریسک آسیب پذیری بیشتری دارند، در حمل و نقل دچار ضربه و شکستگی شوند. بنابراین شرکت لوتوس برای آرامش خاطر بیشتر مشتریان عزیز، تنها محصولاتی که بسته بندی کوچک تری دارند مانند: ساعت های دیواری با قطر کمتر از 80 سانت، باکس تی بگ، جا شمعی، اکسسوری های تزیینی و ساعت  های رومیزی را توسط پست ارسال می کند.  

ارسال توسط پست

در باربری کالا در تهران بارگیری شده و در شهر مقصد تخلیه می شود.بر این اساس امکان آسیب پذیری محصولات لوتوس با یکبار بارگیری و تخلیه بسیار کمتر است و کالا سالم و سریع تر به دست مشتری می رسد. از این جهت شرکت لوتوس کارهای بزرگ مانند: ساعت های دیواری با قطر بالای 80 سانت، انواع تابلو ها، ساعت های ایستاده و کنارسالنی، تلفن، کره و… را توسط باربری ارسال می کند.    

ارسال توسط باربری

نحوه پیگیری کد رهگیری مرسوله پستی و دریافت رسید باربری 

پس از ثبت سفارش و براساس “شرایط ارسال کالا”  که در پاراگراف اول توضیح داده شد، کد رهگیری مرسوله پستی و رسید باربری توسط همکاران تیم لوتوس برای مشتریان ارسال می شود. مشتریان عزیز در صورتی که هرگونه سوال راجع به مراحل ارسال سفارشات دارند لطفا ار طریق پشتیبانی آنلاین سایت درخواست یا سوال خود را مطرح بفرمایند. لازم به ذکر است برای این امر می توانند با شماره های شرکت نیز در تماس باشد. 

با ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ لوتوس