14 ایده برای اتاق نشیمن قهوه ای و کرم

دکوراسیون کرم و قهوه ای

دکوراسیون کرم قهوه ای از محبوب ترین دیزاین های ایرانی محسوب می شود. ترکیب رنگ قهوه ای و کرم یک ترکیب رنگ کلاسیک است که در دکوراسیون داخلی بسیار پرکاربرد است و هرگز از مد نمی افتد. هر دو رنگ قهوه ای و کرم از رنگ های زمینی و گرم هستند که باعث ایجاد آرامش می شوند. یکی از مزیت های ترکیب رنگ قهوه ای و کرم این است که می توانید در هر سبک دکوراسیون داخلی از این آن ها استفاده نمایید. اگر در حال طراحی و یا بازسازی مجدد فضای داخلی خانه خود هستید، از 14 ایده برای اتاق نشیمن قهوه ای و کرم استفاده کنید.

ناموجود

تابلو دست ساز پلی رزین

تابلو اسب رزین یانی  YANNI کدPH-3002-CR

8,132,000 تومان
ناموجود
5,988,000 تومان
1,877,000 تومان
ناموجود
4,518,000 تومان
ناموجود
9,478,000 تومان
ناموجود
3,439,000 تومان

اگر به دنبال یک اتاق نشیمن آرام هستید، از رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی و از رنگ قهوه ای به عنوان رنگ مکمل استفاده کنید. در دکوراسیون کرم قهوه ای دیوار ها، مبلمان و اکسسوری ‌های کرم رنگ، ظاهری ساده و آرام را برای چشم‌ ها ایجاد می‌کنند. همچنین، وجود اکسسوری های قهوه ای و میز های چوبی با رنگ روشن، حس و حال طبیعی و خاکی به اتاق می دهد. 

استفاده از چوب با رنگ روشن در دیزاین کرم قوه ای

استفاده از یک کاناپه قهوه ای تیره به همراه اکسسوری های کرم رنگ

مبل های شکلاتی تیره در پس زمینه روشن ظاهری زیبا و جذاب ایجاد می کنند. آن ها همچنین به خوبی با اکسسوری های کرم رنگ هماهنگ می شوند. اگر مبل قهوه‌ای تیره دارید، دیوار های خود را کرم رنگ کنید یا از کاغذ دیواری با ظاهر سنگی برای ایجاد یک نقطه کانونی استفاده کنید. سپس می توانید با استفاده از یک صندلی کرم رنگ فضای اتاق خود را تکمیل نمایید.

کاناپه اکسسوری کرم و تیره

همچنین می توانید از ساعت دیواری، ساعت رومیزی، آباژور های رومیزی به رنگ کرم و قهوه ای کمک بگیرید و دکوراسیون خود را چندین پله ارتقا دهید. تنوع ساعت های کمپانی لوتوس در بازار به قدری زیاد است که به راحتی می‌تواند پاسخگوی نیاز و علاقه‌ی کاربران باشد.

ناموجود
2,281,000 تومان
ناموجود
2,338,000 تومان
ناموجود
2,011,000 تومان
ناموجود
1,742,000 تومان
ناموجود
4,766,000 تومان
3,348,000 تومان
ناموجود
2,281,000 تومان
ناموجود
2,338,000 تومان

از بالشت و پتو و مبل چرمی استفاده نمایید.

تمام طراحی داخلی های زیبا در اتاق نشیمن دارای بافت هستند. در این اتاق، بافت ها شامل مبل چرمی، بالشت و پتو می باشد. وجود گیاهان در دو طرف کاناپه نیز  به این اتاق زندگی می بخشند. اگر می خواهید تعادل را در فضای خانه خود ایجاد نمایید، می توانید از وسایلی با ارتفاع و عرض مشابه در دو طرف مبل استفاده نمایید و آثار هنری خود را به طور مساوی توزیع کنید.

بالشت و پتو و مبل چرمی

دیوار خود را قهوه ای و کرم رنگ کنید.

اگر می خواهید ظاهر سنتی تری داشته باشید، می‌توانید با انتخاب سایه قهوه‌ای برای دیوار ها شروع کنید و سپس به رنگ سفید یا کرم برسید.

استفاده از یک مبلمان سنتی مانند یک مبل چرمی بزرگ یا یک کاناپه قهوه ای بر جذابیت فضای خانه می افزاید. سپس، می توانید از فرش و لوازم جانبی روشن تر برای متعادل کردن رنگ ها استفاده نمایید.

رنگ قهوه ای و کرم دیوار

پالت رنگ را برای فضای اتاق ساده نگه دارید.

اتاق ‌های ساده و مینیمال به راحتی تمیز می‌شوند و برای استراحت فضایی عالی هستند. اگر می‌خواهید ظاهری ‌منظم و مینیمال داشته باشید، بهتر است پالت رنگ خانه خود را ساده نگه دارید. همچنین می توانید محصولات دکوری مدرن و ساده را به دکوراسیون خود اضافه کنید. 

ناموجود
1,742,000 تومان
ناموجود
2,011,000 تومان
ناموجود
3,459,000 تومان
پالت رنگ در فضای ساده

دیوار کرم رنگ و کاناپه چرمی قهوه ای را امتحان کنید.

اگر شما از آن دسته از کسانی هستید که به سبک بوهو علاقه دارید، می توانید با رنگ آمیزی دیوار های خود به رنگ سفید کرمی شروع کنید. سپس یک مبل چرمی قهوه ای رنگ به دکوراسیون خود اضافه نمایید. برای تکمیل ظاهر اتاق، از گیاهان، سبد های حصیری قهوه ای و بالشت های کرم رنگ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: آشنایی با دکوراسیون سبک اسکاندیناوی

اگر سبک طراحی شما از مرز بین سنتی و مدرن عبور می کند، در اینجا یک راه حل خوب داریم. از دو صندلی کرم با خطوط تیز و یک مبل با رنگ قهوه ای شکلاتی استفاده کنید. برای تکمیل دکوراسیون خود می توانید از پرده، فرش و سایر لوازم دکوراتیو به رنگ کرم استفاده نمایید. لازم به ذکر است، فرش کرم اتاق را تکمیل می کند. به طور کلی، رنگ های روشن، سفید و کرم حس مدرن بودن را به فضا می بخشد.

مبلمان قهوه ای و فرش کرم، ظاهری سنتی داشته باشید.

اگر سبک طراحی شما از مرز بین سنتی و مدرن عبور می کند، در اینجا یک راه حل خوب داریم. از دو صندلی کرم با خطوط تیز و یک مبل با رنگ قهوه ای شکلاتی استفاده کنید. برای تکمیل دکوراسیون خود می توانید از پرده، فرش و سایر لوازم دکوراتیو به رنگ کرم استفاده نمایید. لازم به ذکر است، فرش کرم اتاق را تکمیل می کند. به طور کلی، رنگ های روشن، سفید و کرم حس مدرن بودن را به فضا می بخشد.

یک رنگ ملایم انتخاب کنید.

رنگ آبی اقیانوسی ملایم دکوراسیون قهوه ای و کرم اتاق را تکمیل می کند. افزودن این رنگ به اتاق ظاهری بسیار ارگانیک می دهد که برای استراحت پس از یک روز سخت کاری ایده آل است. اگر می خواهید رنگ های دیگری را در اتاق خود بگنجانید، رنگ زرد، طلایی و سبز مریم گلی گزینه های خوبی هستند.

انتخاب رنگ ملایم

ترکیب رنگ خانه شما حتما نباید فقط قهوه ای و کرم باشد. استفاده از فرشی مانند تصویر زیر روشی آسان برای آوردن رنگ های دیگر است. در حالی که این اتاق غالبا قهوه ای و کرم است، رنگ خاکستری و بالشت های زرد رنگ حس و حال مدرن به فضای خانه بخشیده است.

ترکیب رنگ کرم، قهوه ای و طلایی را برای ظاهری رسمی امتحان کنید.

اگر به دنبال ظاهری رسمی برای خانه خود هستید، یک پالت رنگ قهوه ای، کرم و طلایی به شما کمک می کند تا آن را بسازید. در این فضا، مبل آنتیک به سبک گلم به ارتقای دکوراسیون داخلی خانه شما کمک می کند. همچنین، وجود پرده های قهوه ای بلند به ایجاد جلوه رسمی کمک می کند.

ترکیب کرم، قهوه ای و طلایی در دکوراسیون

استفاده از ترکیب قهوه ای و کرم در فضای آشپزخانه .

اگر فضای خانه شما دارای یک پلان دلباز و بزرگ است، بهتر است پالت رنگ قهوه ای و کرم را در سراسر آشپزخانه، اتاق نشیمن و دیگر فضاهای باز و مجاور استفاده کنید. با استفاده از چوب طبیعی و خودرنگ با اکسسوری ‌های سفید کرمی به راحتی می‌توانید این ظاهر را حفظ کنید. فراموش نکنید که از پالت رنگ قهوه ای و کرم در وسایلی مانند پرده و وسایل نور نیز استفاده کنید.

ترکیب قهوه ای و کرم در فضای آشپزخانه

برای ایجاد ظاهری مدرن تر از قهوه ای به عنوان رنگ برجسته استفاده کنید.

میز پذیرایی لوتوس رنگ قوه ای
ساعت دیواری فلزی در دکور کرم

استفاده از ترکیب رنگ قهوه ای و کرم فقط به این معنی نیست که رنگ غالب شما باید قهوه ای باشد. اگر فضایی آرام ‌تر یا مدرن ‌تر می‌خواهید، از قهوه‌ای فقط به عنوان رنگ برجسته استفاده کنید.

در این اتاق نشیمن ساده، مبل کرم رنگ ستاره نمایش است. از رنگ قهوه ای بر روی بالشت ها و پرده ها استفاده شده است.

رنگ قهوه ای رنگ برجسته

طراحی فضایی آرامش بخش با عناصر طبیعی

یک راه تضمین شده برای ایجاد احساس آرامش در فضای اتاق نشیمن، استفاده از عناصر طبیعی می باشد. این نکته طراحی به خوبی با اتاق قهوه ای و کرم کار می کند زیرا هر دو رنگ مایل به خاکی هستند.

گیاهان و رنگ های چوب طبیعی را به فضای خود اضافه کنید تا ظاهری خاکی داشته باشید. می توانید با ایجاد یک دیوار برجسته با آجر یا سنگ، جلوتر بروید.

از یک مبل خاکستری رنگ کمک بگیرید.

در حالی که رنگ های کرم و قهوه ای به خوبی با هم ست می شوند، اما می توانید به دنبال یک مبل خاکستری مایل به قهوه ای نیز باشید. لازم به ذکر است، رنگ خاکستری به راحتی با سایر سایه های قهوه ای و همچنین با رنگ های سرد ست می شود و فضا را از یکنواختی خارج می کند.

بیشتر بخوانید: معرفی سبک یونانی در دکوراسیون داخلی

با صرفه جویی در استفاده از لوازم جانبی ظاهری مینیمال ایجاد کنید.

نکته مهم در مورد طراحی مینیمال این است که نه تنها باعث کاهش استرس می شود، بلکه می تواند در کاهش هزینه های شما نیز کمک کند. بنابراین اگر می خواهید یک اتاق نشیمن مینیمال قهوه ای و کرم داشته باشید، از رنگ های موجود در مبلمان خود استفاده کنید و از اکسسوری ها بگذرید. تنها چیزی که نیاز دارید یک دست مبل، صندلی های برجسته و یک میز قهوه است.

لوازم جانبی ظاهری مینیمال

سخن آخر

دکوراسیون کرم قهوه ای یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین دیزاین های ایرانی محسوب می شود. در دیزاین کرم قهوه ای کرم رنگ اصلی و قهوه ای رنگ مکمل است. کاناپه قهوه ای تیره به همراه اکسسوری های کرم رنگ در این دیزاین پیشنهاد می شود. برای داشتن ظاهری ‌منظم و مینیمال پالت رنگ دکوراسیون را ساده نگه دارید. توجه داشته باشید که کل دیزاین خانه حتما نباید کرم و قهوه ای باشد، می توانید از لوازم دکوراتیو با رنگ های متنوع یا فرش هایی به رنگ های سفید، خاکستری و… استفاده کنید.

همان طور که در مقاله  اشاره کردیم، اگر می‌خواهید اتاق نشیمن خود را مدرن جلوه دهید، از افزودن رنگ های دیگر به لوازم جانبی خود نترسید. همچنین  می توانید با صرفه جویی در لوازم جانبی و استفاده از پالت رنگ خود در مبلمان، فضا را حداقل نگه دارید. 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *