ایده دکور اتاق خواب پاستلی

دکور پاستلی

دکور پاستلی با رنگ های روشن شناخته می شود. اتاق خواب ‌های پاستلی در حال بازگشت هستند و نشان می‌دهد که این رنگ ‌های شاد بسیار پرکاربرد و جذاب هستند.

لازم یه ذکر است، ترکیب رنگ های پاستلی ساده است و به خوبی با رنگ های چوبی و مبلمان و تخت خواب های سفید ترکیب می شوند. همچنین، رنگ های پاستلی یک چیدمان بسیار آرام بخش را ایجاد می کنند که در طراحی فضای اتاق خواب بسیار مهم است. ما در این مقاله سعی داریم تا چندین ایده برای دکور پاستلی به شما ارائه نماییم. این طرح رنگ را می توان به‌ صورت آثار هنری، ملحفه‌، رنگ دیوار، کاغذ دیواری، مبلمان و تخت خواب نیز به نمایش گذاشت. لازم به ذکر است، ترکیب رنگ پاستلی در همه اتاق ها کاربرد دارد و فرقی نمی کند که دکوراسیون اتاق خواب شما چه سبکی است.

اتاق خواب پاستلی

"فهرست مطالب"

استفاده از ترکیب رنگ پاستلی بر روی تخت خواب

هیچ قانونی وجود ندارد که مشخص کند ملحفه باید در دکور پاستلی سفید باشد. برای ایجاد یک اتاق خواب پاستلی آرام و دنج می توانید از ملحفه ‌های بنفش و سبز با بالشت های زیبا استفاده نمایید تا ظاهری آرامش بخش داشته باشید. سپس دکوراسیون خود را با هماهنگی گل ‌های کنار تخت تکمیل کنید.

استفاده از ترکیب رنگ پاستلی بر روی تخت خواب

با طرح های نقاشی شده بازی کنید.

دیوار های برجسته همیشه یک راه عالی برای استفاده از رنگ در یک فضا بدون زیاده روی هستند. شما می توانید با رنگ آمیزی دیوار اتاق خواب خود به رنگ سبز نعنایی و صورتی روشن محیطی آرام و دنج ایجاد نمایید. رنگ آمیزی یک قسمت کوچک یا حتی کل دیوار به رنگ های پاستلی یک راه عالی برای افزایش جذابیت بصری بدون غلبه بر فضا با رنگی عمیق می باشد که پس زمینه ای آرام را ایجاد می کند.

با رنگ آمیزی دیوار اتاق خواب خود به رنگ سبز نعنایی و صورتی روشن

از سایه های مختلف یک رنگ پاستلی استفاده کنید.

شما می توانید یک رنگ پاستلی را در نظر بگیرید و تناژ های مختلف آن را در اتاق خواب خود اجرا نمایید. باید به این نکته توجه فرمایید که از سایه های مختلف استفاده کنید تا محیط شما خسته کننده نشود. برای این کار باید کمی خلاقیت داشته باشید.

رنگ بنفش اغلب در اتاق خواب ظاهر نمی شود، اما زمانی که ظاهر می شود، می درخشد. می توانید اتاق خواب خود را با ترکیب رنگ بنفش، آبی و سفید دکور نمایید تا فضایی آرام و عالی برای خواب با کیفیت خود ایجاد نمایید.

از سایه های مختلف یک رنگ پاستلی استفاده کنید

از رنگ پاستلی برای سقف اتاق خواب خود استفاده نمایید.

برای دکور پاستلی که برای بزرگسالان نیز مناسب به نظر می رسد. رنگ آمیزی سقف با رنگ پاستلی بسیار سبک و کم رنگ بسیار جذاب و گیرا است. شما می توانید اتاقی با شکوه با دیوار های سبز رنگ و سقف صورتی پاستلی و کم رنگ ایجاد نمایید که در عین زیبا و چشمگیر بودن. محیط همچنان روشن است. می توانید رنگ صورتی روشن یا آبی ملایم را انتخاب کنید که در هر نگاه به سمت بالا، احساس خیره شدن به آسمان آبی را دارید.

رنگ پاستلی برای سقف اتاق خواب

از ملحفه ها و رنگ دیوار پاستلی هم زمان با هم استفاده نمایید

اگر می خواهید یک قدم جلوتر بروید، رنگ صورتی ملایم و سبک را انتخاب کنید و سپس یک دیوار برجسته را به رنگ پاستلی در دکور پاستلی دلخواه رنگ کنید. ما اغلب صورتی روشن و آبی را با فضا های کودکان مرتبط می‌دانیم، اما همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید، اتاق‌خواب ‌های پاستلی می‌توانند برای بزرگسالان نیز مناسب باشند.

ملحفه ها و رنگ دیوار پاستلی

برای اتاق خوابی آرام، رنگ آبی پاستلی را انتخاب کنید.

استفاده از رنگ آبی پاستلی در اتاق خواب به ایجاد محیطی آرام و تسکین دهنده کمک می کند. شما می توانید با ساده نگه داشتن مبلمان و لوازم جانبی، اثر تسکین دهنده کامل را در اتاق خواب خود به دست آورید.

اتاق خوابی آرام، رنگ آبی پاستلی

از رنگ های خنثی در کنار رنگ های پاستلی نترسید.

استفاده از رنگ بژ در یک اتاق خواب پاستلی الهام بخش خواهد بود. استفاده از یک لوستر پیچیده و تابلوی زیبا بالای تخت خواب باعث می شود تا فضای مورد نظر پیچیده و در عین حال ساده به نظر برسد. لازم به ذکر است، رنگ های خنثی مانند رنگ بژ اتاق خواب پاستلی را آرام و تمیز نگه می دارند.

رنگ های خنثی در کنار رنگ های پاستلی

استفاده از رنگ های پاستلی با سایه های پر رنگ تر در دکور پاستلی

اگر نگران هستید که رنگ ‌های پاستلی بیش از حد ظریف به نظر می سند، لازم نیست هنگام تزئین اتاق خواب خود به رنگ ‌های پاستلی کم رنگ و سبک پایبند باشید. بهتر است که آن ها را با رنگ های پر رنگ تر ترکیب کنید. لازم به ذکر است، رنگ ‌های غنی مانند سبز های تیره و طلایی براق را می‌توان در اتاق خواب پاستلی گنجاند.

رنگ های پاستلی با سایه های پر رنگ تر

رنگی مانند هلویی را به عنوان رنگ پاستلی امتحان کنید.

برای اتاق خواب خود به رنگ پاستلی نیاز دارید که محیط شما هم تسکین دهنده و هم انرژی بخش باشد. بنابراین رنگ هلویی می تواند انتخاب مناسبی برای طرفداران آن باشد. ما اغلب این رنگ شاد را در حمام و آشپزخانه می بینیم، اما می تواند به عنوان بخشی از اتاق خواب پاستلی نیز جذاب به نظر برسد.

رنگی مانند هلویی را به عنوان رنگ پاستلی

رنگ های پاستلی را با سایه های خاکستری در دکور پاستلی ترکیب نمایید.

اگر نگران این هستید که اتاق خواب پاستلی بیش از حد جوان به نظر برسد، همیشه می توانید رنگ آبی ملایم یا صورتی را با رنگی مانند خاکستری ترکیب کنید. تا کمی درام به فضا ببخشید تا نتیجه نهایی شیک به نظر برسد.

رنگ های پاستلی با سایه های خاکستری

اکسسوری های طوسی رنگ با رنگ های پاستلی

1,742,000 تومان
ناموجود
1,418,000 تومان
ناموجود
1,742,000 تومان
ناموجود
2,362,000 تومان
ناموجود

تابلو دست ساز پلی رزین

تابلو اسب رزین لوکاس PH-3005-LUKAS-GRAY

8,132,000 تومان

 برای دیدن تنوع بی نظیر محصولات لوتوس به دسته بندی “ساعت دیواری” مراجعه کنید. 


رنگ های پاستلی را با قطعات چوبی به طور طبیعی ترکیب نمایید.

رنگ های پاستلی به خوبی با قطعات چوبی جفت می شوند و ظاهر شیرین سبک بو هو را تداعی می کنند.

رنگ های پاستلی ترکیب با قطعات چوبی
بیشتر بخوانید: آشنایی با دکوراسیون سبک اسکاندیناوی

رنگ های پاستلی را با کاغذ دیواری به فضای اتاق خواب خود وارد کنید.

پانل ها و کاغذ دیواری های کلاسیک پر از رنگ های پاستلی هستند و گزینه مناسبی برای سبک سنتی هستند. شما می توانید با انتخاب یک کاغذ دیواری طرح دار با رنگ های پاستلی جلوه ای خیره کننده به فضای اتاق خواب خود ببخشید.

رنگ پاستلی در کاغذ دیواری

مبلمان پاستلی را برای یک اتاق خواب دلپذیر انتخاب کنید.

اکنون فرصتی برای توجیه آن مبل صورتی است که سال هاست به آن چشم دوخته اید. مبلمان پاستلی ممکن است برای برخی به عنوان یک انتخاب جسورانه دیده شود.  اما ثابت می کند که یک انتخاب رنگارنگ می تواند قطعات موجود را به صورت یکپارچه تکمیل کند. این بهترین راه برای ایجاد اتاق خواب پاستلی است که به زیبایی عمل می کند و نتیجه ای دلپذیر را به همراه دارد.

رنگ های تیره را با رنگ های پاستلی در دکور پاستلی ترکیب نمایید.

فقط به این دلیل که اتاق خواب شما دارای رنگ دیوار عمیق است، به این معنی نیست که باید رنگ های پاستلی را رها کنید. رنگ‌ های مناسب در کنار سایه ‌های تیره‌ تر می‌توانند کاملا جذاب به نظر برسند. بنابراین از ترکیب رنگ های تیره و پاستلی نترسید، دست به کار شوید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

رنگ های تیره با رنگ های پاستلی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *