بزرگداشت روز پدر + راهنمای خرید هدیه روز پدر

روز پدر

بزرگداشت روز پدر در ایران همچون بزرگداشت روز مادر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فداکاری، گذشت، عشق، ایثار و تعهد همگی از ویژگی های بارز پدران است.

قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، بزرگداشت روز پدر در ۲۴ اسفند زادروز رضا شاه جشن گرفته می شد. اما پس از انقلاب اسلامی 13 رجب زادروز حضرت علی (ع) ، روز بزرگداشت پدر در نظر گرفته شده است. فرصت خوبی است تا در این روز خاص از زحمات بی دریغ پدر قدردانی نماییم. این قدر دانی می تواند توسط یک پیامک یا خرید یک هدیه زیبا باشد. این روز در کشور های مختلف در روزهای متفاوتی جشن گرفته می شود.

بزرگداشت روز پدر

پدر ضامن رفع نیازهای کودک است. هر چیزی را که اعضای خانواده احتیاج دارند ، پدر تهیه می کند، کودک در سایه پدر پرورش می یابد. هر چقدر سن کودک بیشتر شود، دید او نسبت به ضمانت پدر بیشتر می شود بطوریکه در سنین نوجوانی مادر را عامل مهر و محبت و پدر را عامل تأمین زندگی و انضباط می داند. پدر مرکز دانایی و آگاهی است و حکم تکیه گاهی امن را برای کودک  دارد.

مقام و منزلت پدر

روز پدر در کشور آلمان

روز پدر در کشور آلمان  با سایر کشور های دیگر متفاوت است. روز عروج حضرت مسیح به آسمان به عنوان روز پدرو تعطیل رسمی در نظر گرفته شده‌ است. در برخی مناطق آلمان به آن روز مرد  یا روز آقایان نیز گفته می شود.

روز پدر در کشور آمریکا

روز جهانی پدر در کشور آمریکا در سومین یکشنبه ماه ژوئن جشن گرفته می‌شود. این روز به عنوان روز بزرگداشت ویلیام جکسون اسمارت، یکی از کهنه سربازان دوران جنگ داخلی آمریکا می باشد.

William Jackson smart

روز پدر در کشور استرالیا

روز پدر در کشور استرالیا در اولین یکشنبه سپتامبر جشن گرفته می شود و به پدران برگزیده «جایزه پدر سال» داده می‌شود.

روز پدر در کشور ایتالیا

درکشور ایتالیا، روز پدر در ۱۹ مارس، «روز یوسف مقدس» جشن گرفته می شود. لازم به ذکر است، این روز یک تعطیلی عمومی نیست.

روز پدر در کشور پاکستان

درکشور پاکستان روزی به نام روز پدر وجود ندارد. تنها آن‌ هایی که از آمریکایی‌ ها تاثیر گرفته‌ اند، سومین یکشنبه ماه ژوئن را به عنوان روز پدر گرامی می ‌دارند.

روز پدر در کشور ژاپن

مردم  در کشور ژاپن همانند آمریکا در سومین یکشنبه ماه ژوئن این روز را گرامی می دارند. این روز تعطیل عمومی نیست.

روز پدر در کشور کانادا

روز پدر در کشور کانادا نیز در سومین یکشنبه ماه ژوئن جشن گرفته می شود، این روز یک تعطیلی عمومی نیست..

روز پدر در کشور کره

در کره، روز پدر و مادر در ۸ مه هر سال گرامی داشته می‌شود. این روز تعطیل رسمی نیست.

روز جهانی پدر در کشور اسپانیا

در اسپانیا، روز پدر در ۱۹ مارس، «روز یوسف مقدس» جشن گرفته می شود. این روز یک تعطیلی عمومی نیست. در این روز مقدس، بانک‌ها و بسیاری از مغازه‌ها تعطیل اند.

کادو برای روز پدر

این روز یک فرصت عالی است تا از زحمات پدر قدردانی شود. یکی از بهترین کادو ها برای هر پدر و مادری احترام، گفتار و رفتار نیک و موفقیت فرزندان است.

شما می توانید با تهیه یک کادو کوچک پدر خود را خوشحال کنید. این کادو می تواند گل، کتاب، ساعت مچی، لباس، ساعت دیواری و رومیزی، ابزار کار و… باشد و یا به عنوان یک کادو یادگاری عمل کند تا پدر شما با دیدن آن هر لحظه به یاد شما بیافتد.

تهیه گل به عنوان هدیه

انتخاب گل به عنوان هدیه، به سلیقه مخاطب شما بستگی دارد. مثلا می توانید یک گلدان کوچک یا یک دسته گل زیبا هدیه دهید. تراریوم یکی از گیاهانی است که همه با دیدن آن خوشحال می شوند. لازم به ذکر است، خرید گل برای هر فردی مناسب است و شما می‌توانید آن را به پدران خود  کادو بدهید.

تهیه گل به عنوان هدیه روز پدر

تهیه ساعت دیواری و یا ساعت رومیزی به عنوان هدیه

امروزه ساعت رومیزی و ساعت دیواری بسیار پر طرفدار است. در زمان گذشته از ساعت رومیزی تنها برای نمایش زمان استفاده می شد، اما امروزه ساعت رومیزی به وسیله ای دکوری و تزیینی در منازل تبدیل شده است.

تهیه ساعت دیواری و ساعت رومیزی هدیه ای بسیار جداب و کاربردی می باشد. شرکت لوتوس، برند برتر ساعت و لوازم دکوراتیو در تولید ساعت های رومیزی و ساعت های دیواری نیز بسیار توانا است. لوتوس ساعت های خود را در دو جنس چوبی و فلزی تولید کرده است. کیفیت و دقت کار تیم خلاق و حرفه ای لوتوس سبب شده است تا ساعت های آن از تمامی مدل های ساعت رومیزی و دیواری موجود در بازار جدا شوند و کاملا یونیک و خاص باشند.

ساعت رومیزی فلزی

BELMONT-B700-GOLD

2,147,000 تومان

ساعت رومیزی فلزی

BELMONT-B700-ANTIQUE

2,147,000 تومان
ناموجود
1,742,000 تومان
ناموجود
1,188,000 تومان
ناموجود
1,188,000 تومان
ساعت های دیواری لوتوس
ناموجود
2,281,000 تومان
ناموجود
2,281,000 تومان
ناموجود
2,011,000 تومان
1,803,000 تومان
ناموجود
1,752,000 تومان
1,803,000 تومان
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *